Žogarija

Žogarija je mednarodni projekt Medie šport v sodelovanju z MŠŠ, RTV SLO in NZS, ki že 17. leto uteleša eno njihovih najpomembnejših prepričanj – da nogomet in šport na splošno lahko izboljšata kakovost življenja mladih, jim vcepi vrednote kot so solidarnost, poštenost, odgovornost in spodbudi spremembe med njimi samimi, v šoli, enako tudi v lokalnih skupnostih in širše.

Otrokom v starosti od 7 do 14 let omogočajo, da na posebej ograjenem igrišču pokažejo svoje veščine v nogometni igri 3 na 3, se preskusijo v spretnostnih igrah, razgibajo možgane v kvizu znanja, sodelujejo v ustvarjalno-likovnih delavnicah, pripravi zdravega obroka, se predstavijo kot pevci, glasbeniki, plesalci in navijači. Nikakor pa ne pozabimo na njihove spremljevalce oz. predstavnike šol, ki se pomerijo v zabavni igri ‘Tudi Vi profesor’.

V mesecu maju so obiskali tudi OŠ Idrija, skupaj z OŠ Sp. Idrija in OŠ Črni Vrh smo preživeli čudovito dopoldne.

Ta vnos je bil objavljen v Novice. Zaznamek za trajno povezavo.