Ogled predstavi Kje je Tina? in Psst, tukaj tiho beremo

Ogled kantate Kje je Tina?

V četrtek, 21. 4. smo si na OŠ Črni Vrh ogledali kantato Kje je Tina? Govori o deklici, ki se je izgubila v parku, vendar jo na koncu reši prijatelj Oskar.

V predstavi mi je bilo najbolj všeč, kako so otroci peli. Zgodba je bila zelo zanimiva, ker je bilo veliko nastopajočih in ker so otroci res znali igrati in pokazati bistvo zgodbe.

Eva

Ogled gledališke predstave Psst, tukaj vsi beremo

Konec meseca aprila smo si ogledali gledališko predstavo Psst, tukaj tiho beremo. V predstavi volk želi nekaj za pod zob, zato si želi pojesti nekaj živali s kmetije. Živali na kmetiji pa ga odslovijo, ker tam živijo učene živali. Volk se skozi zgodbo nauči dobro brati in živali so ga vedno bolj poslušale.

Nastopajo: volk, zajec, miš, gos, petelin, pes, mali deček, prodajalka, učiteljica in knjižničarka.

Zgodba nam je želela pokazati, kako pomembno je imeti prijatelje in da se vztrajnost dobro poplača. Predstava je zelo poučna in nauči te pomembnih življenjskih lekcij. Pokaže ti, da je branje zelo zabavno.

Ana T.

Ta vnos je bil objavljen v Novice. Zaznamek za trajno povezavo.